Każdy z nas chciałby wiedzieć, co definiuje naszą atrakcyjność. Na to pytanie nie można jednak odpowiedzieć w jednoznaczny sposób. Niemniej jednak, istnieją pewne zachowania oraz rzeczy, które mają szansę pozytywnie wpłynąć na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Warto byłoby się z nimi zapoznać. 

1. Masz psa? Jesteś bardziej atrakcyjny! 

Jeżeli jesteś mężczyzną i posiadasz psa, masz autentyczne powody do radości. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że panowie z psami postrzegani są za bardziej czułych i opiekuńczych. Są to zaś cechy niezwykle pożądane przez przedstawicielki płci pięknej. 

2. Kobieta w czerwieni ma większe szanse na to, że będzie adorowana 

Czerwień to jedna z barw kojarzonych z miłością. Nic więc dziwnego w tym, że czerwone dodatki oraz elementy garderoby przyciągają uwagę. Przedstawicielki płci pięknej, które decydują się mieć przy sobie coś czerwonego, mogą liczyć na to, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Jeśli chcemy dodać sobie seksapilu, możemy pokusić się o włożenie czerwonej kreacji. Jeżeli zależy nam na efekcie tajemniczości, możemy owinąć wokół swojej szyi czerwoną apaszkę. Atrakcyjnego wyglądu doda nam także czerwona pomadka na ustach. 

3 Kobiety szukają mężczyzn podobnych do swoich ojców 

Jak się okazuje, kobiety poszukują mężczyzn podobnych do swoich ojców. Dotyczy to nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale również cech charakteru. Sporo przedstawicielek płci pięknej może próbować temu zaprzeczyć. Niemniej jednak, robimy to podświadomie, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. 

4. Lubisz zarost? Łatwiej będzie Ci kogoś poderwać!

Większe szanse na znalezienie swojej miłości mają również mężczyźni z kilkudniowym zarostem. I choć niektórym może wydawać się to zaskakujące, panie naprawdę przepadają za brodaczami. Warto zatem zastanowić się nad zmianą w swoim wyglądzie. Kto wie, może właśnie dzięki temu znajdziemy upragnioną miłość? O zarost trzeba jednak odpowiednio dbać. Postarajmy się zatem o zakup akcesoriów takich jak szczotka czy grzebień. Przyda nam się także olejek do brody, jak również wosk. Dobrym pomysłem będą zatem zakupy w drogerii. Nie zapominajmy także o konieczności podcinania swojej brody. Wydaje się, że w tym celu najlepiej odwiedzić doświadczonego barbera. Nie tylko wykona on niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, ale doradzi nam również jak na co dzień powinniśmy dbać o nasz zarost. 

5. Symetria dodaje atrakcyjności 

Nie da się ukryć, że zdecydowaną większość z nas pociąga to co idealne. I chociaż nasze twarze nie są dokładnie takie same, niektórzy z nas są bardziej symetryczni niż inni. Jak się okazuje, to właśnie symetria dodaje ludziom atrakcyjności. Nie martwmy się jednak, jeżeli naszym rysom daleko do doskonałości. Całkiem sporo możemy zyskać dzięki tak zwanemu konturowaniu twarzy. Do tego celu warto byłoby wykorzystać bronzer oraz róż.