Każdy z nas pragnie miłości, tej jedynej, wiecznej, prawdziwej, na zawsze. Niestety czasami po drodze spotkają nas zawody, które sprawiają, iż przestajemy wierzyć w to, że komuś jeszcze może zacząć na nas zależeć. Pamiętaj jednak o tym, iż każdy człowiek jest inny.

Jeden Cię zrani, kolejny czegoś nauczy, a jeszcze następny będzie nosić Cię na rękach jak prawdziwą księżniczkę i to właśnie będzie Twój jedyny i niepowtarzalny! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy artykuł mówiący o tym, jak rozpoznać, czy mężczyzna rzeczywiście jest Tobą zainteresowany i mu zależy. Przekonaj się sama, czy Twój wybranek powinien zostać w Twoim życiu!

1. Pyta się, czy jadłaś i pilnuje tego

Mężczyzna, któremu zależy, martwi się o to, abyś odżywiała się regularnie i dobrze. Faktem jest, iż nie jesteś już małą dziewczynką, potrafisz o siebie zadbać, jednak są dni, kiedy mamy tyle na głowie i po prostu zapominamy o najważniejszych czynnościach. Facet, który pyta o Twoje prawidłowe odżywanie jest rozczulający i z pewnością mu na Tobie zależy!

2. Nie robi awantur z powodu Twoich fochów i stara się zrozumieć Twoje humorki

Prawdziwy cud, ideał, książę z bajki! Czasami trudno w to uwierzyć, ale tacy mężczyźni nadal istnieją. Facet, któremu na Tobie zależy, pozwala Ci na momenty zdenerwowania. Nie przekreśla Cię wtedy, nie wdaje się w kłótnie, a wręcz przeciwnie – daje Ci chwilę na uspokojenie się i rozmawia z Tobą o tym, co Ci się nie spodobało, co Cię zdenerwowało.

3. Często dzwoni i interesuje się Twoimi sprawami

Mężczyzna, któremu z pewnością na Tobie zależy, chce wiedzieć, co się u Ciebie dzieje, jak minął Ci dzień. Kiedy jest Ci przykro – stara się wesprzeć, być ramieniem do wypłakania, kiedy jesteś szczęśliwa i coś Ci się udało – stara się cieszyć razem z Tobą. Facet, któremu zależy, może czasem dzwonić nawet bez przyczyny, po prostu chcąc usłyszeć Twój głos, za którym tęsknił cały dzień. Czy to nie jest urocze?

4. Informuje Cię, kiedy wychodzi z kolegami

Nie oszukujmy się, będąc w związku nie jesteśmy splątani ze sobą łańcuchami. Obie połówki mają swoje życie i swoich znajomych, których nie chcą zaniedbywać. Facet, któremu na Tobie zależy, zawsze poinformuje Cię, kiedy jest umówiony ze swoją paczką. Jak dojrzały człowiek mówi Ci o swoich planach, a nie znika bez słowa, żebyś się martwiła.

5. Drobne gesty bez okazji

Nie rozchodzi się tutaj tylko o materialne sprawy, ale jeżeli Twój facet pamięta o Tobie nawet w zwykłe dni – dając kwiatka zerwanego na łące, pisząc czułego smsa, mówiąc, że jest dumny, że Cię ma – wówczas znalazłaś wprost idealnego kandydata na swojego przyszłego męża!

6. Chce poznać Twoją rodzinę i znajomych

Jeśli mężczyzna sam proponuje poznanie Twojej rodziny i znajomych lub cieszy się, kiedy Ty przedstawiasz mu taki pomysł, to bez wątpliwości mu na Tobie zależy. Facet, który chce poznawać bliskich swojej drugiej połówki myśli o niej poważnie i zazwyczaj widzi ją w swojej przyszłości.

7. Po prostu z Tobą jest

Mężczyzna, któremu na Tobie zależy, po prostu jest przy Tobie. Nawet wtedy, kiedy masz gorszy humor, czy jesteś niepomalowana, dla niego i tak jesteś najbardziej atrakcyjną kobietą na ziemi. Taki facet zawsze chętnie Cię wysłucha i pozwoli się wypłakać, ale także poradzi na tyle, na ile będzie w stanie.