Po rozstaniu nie zawsze każdy idzie w swoją stronę. Czasami faktycznie zaczynamy nowy rozdział, jednak czasami nie możemy się z tym pogodzić. Szczególnie rozstania po długim czasie bolą niemiłosiernie. Pojawiają się myśli, że może nie tak powinno być. Że można wszystko naprawić i dalej być razem. Zastanawiasz się, czy on też za Tobą tęskni? To mogłoby dać szansę na ponowne bycie razem. Przedstawiamy 5 zachowań, że on wciąż tęskni i marzy o powrocie.

1. Wypytuje o Ciebie znajomych

Ewidentny znak, że jeszcze nie pozostawił przeszłości za sobą. Chce wiedzieć, jak się miewasz, co ciekawego u Ciebie. Nie pyta Ciebie wprost, tylko korzysta z pomocy wspólnych znajomych. Niby dyskretnie, między zdaniami, ale i tak widać jego zainteresowanie jak na dłoni.

2. Szuka kontaktu

Czasami pisze do Ciebie z ważnymi, ale też mniej istotnymi sprawami. Próbuje nawiązać kontakt nie tylko „służbowy” ale też zwykły, przyjacielski. Chce nadal rozmawiać o waszych problemach, rozterkach, dzielić się swoim życiem. Pragnie utrzymywać kontakt, choć nie jesteście już parą.

3. Dzwoni pod wpływem alkoholu

„Myśli trzeźwego to słowa pijanego”. Zapewne znasz to powiedzenie. Jeśli nie mówił wprost tego, co zdołał dopiero po kilku piwach to dlatego, że po prostu nie miał odwagi, chociaż zawsze tak myślał.

4. Komentuje, odpowiada

Kiedy podzielisz się czymś w mediach, on natychmiast to widzi i komentuje? Może być to znak, że tylko czeka na jakieś wiadomości od Ciebie. Jeśli Twoje zdjęcie, udostępniony mem czy Twój komentarz nie pozostają niezauważone i od razu się do nich odnosi to znak, że wciąż o Tobie myśli.

5. Wpadacie na siebie zbyt często

Jeśli idziesz do sklepu, do pracy czy na spacer i znów przypadkiem go widzisz, może być to zastanawiające. O ile nie mieszkacie jako sąsiedzi raczej „przypadkowe” spotkania kilka razy w tygodniu nie są możliwe. Jeśli on spaceruje w Waszych ulubionych miejscach, a Ty widzisz go na każdym kroku prawdopodobnie tęskni za Tobą i chce chociaż przez chwile Cię zobaczyć.