Wyrażanie miłości to nie tylko słowa „kocham cię”, ale także gesty, zachowania oraz sposób odnoszenia się do drugiej osoby. Zastanawiasz się, czy mężczyzna żywi do ciebie tak gorące uczucie? Jeśli tak, to powinnaś uważnie mu się przyjrzeć. Miłość okazać można na wiele różnych, często nieoczywistych dla nas sposobów. Koniecznie zapoznaj się z tymi dwunastoma znakami, które mogą świadczyć o prawdziwym uczuciu!

Jak rozpoznać, że on się w Tobie zakochał? Poniżej publikujemy 12 sygnałów, które o tym świadczą

1. Patrzy ci głęboko w oczy

Mężczyźni, którzy nie są czymś zainteresowani, zazwyczaj nie zwracają na to większej uwagi. Gdy spojrzysz mężczyźnie głęboko w oczy, a ten odwróci wzrok i zajmie się czymś innym, możesz mieć pewność, że nic z tego nie wyjdzie.

Jednak gdy potencjalny wybranek odwzajemnia twoje spojrzenie, to możesz przypuszczać, że wpadłaś mu w oko i jest tobą poważnie zainteresowany!

2. Swój wolny czas postanawia spędzać z tobą

Spotkanie z tobą zamiast wyjścia z kumplami do baru jest już dość mocnym sygnałem świadczącym o gorącym uczuciu. Rzadko który facet jest w stanie aż tak się poświęcić, jeśli nie ma poważnych zamiarów!

Zaproponował ci wspólne oglądanie meczu lub wyjście na koncert ulubionego zespołu? Jeśli tak, to wiedz, że zdobyłaś jego serce.

3. Uważnie cię słucha i szanuje twoje zdanie

Słuchający facet to prawdziwy skarb. Wielu mężczyzn jednym uchem przetwarza usłyszane informacje tylko po to, by za chwilę wypuścić je tym drugim. Jeżeli będzie zależało mu na bliższej relacji, to z pewnością będzie chciał dowiedzieć się tobie czegoś więcej i poznać twoje opinie na temat różnych spraw.

4. Chce wiedzieć o tobie wszystko

każde twoje marzenie, każdy sekret, coś, czego do tej pory się wstydziłaś… zakochany facet będzie chciał to wszystko wiedzieć po to, by te marzenia spełniać razem z tobą, a wstydliwe rzeczy wspólnie przełamywać. Nie ma nic lepszego we wzajemnej relacji!

5. Pierwszy sięga po telefon, by się z tobą skontaktować

miłe wiadomości zaraz po przebudzeniu lub niespodziewane SMSy w ciągu dnia? To znak, że naprawdę mu zależy. Facet chce wiedzieć, co robisz i jak się czujesz, a to oznacza, że ciągle siedzisz mu w głowie!

6. Chętnie poznaje cię ze swoimi znajomymi

jeśli kocha, to z pewnością nie zależy mu na tym, by jego znajomi cię polubili. On chce ci pokazać, że jesteś dla niego ważna i że chce, byś była częścią jego codziennego życia. W końcu wspólne imprezy u jego kolegów czy wyjścia do ciekawych miejsc są kolejnymi okazjami do wspólnego spędzania czasu.

7. Potrafi dojść z tobą do porozumienia

mężczyźni bywają niezwykle uparci i nie lubią kompromisów. Jeśli potraficie się dogadać i spotkać gdzieś pośrodku drogi, to naprawdę jest to wielkim gestem z jego strony!

8. Planuje spotkanie z tobą i ze swoją rodziną

Jeżeli chce przedstawić cię swoim bliskim, to miej pewność, że to naprawdę prawdziwa miłość i wielkie plany! Faceci często boją się takich spotkań, więc jeśli twój wybranek jest na to gotowy, to z pewnością za tobą szaleje.

9. Szuka sposobu, by choć na chwilę cię dotknąć

Lekkie muśnięcia ramienia czy z pozoru przypadkowe zetknięcia dłoni są dowodem na to, że chce czuć twoje ciepło i twoją bliskość!

10. Dba o ciebie

Mężczyzna, który troszczy się o kobietę, chce jej pokazać, że bardzo mu na niej zależy. Jeśli wybrankowi naprawdę mocniej bije serce w twojej obecności, to będzie chciał, byś czuła się bezpiecznie.

11. Umie wywołać uśmiech na twojej twarzy

Każdy mężczyzna chce, by jego kobieta była szczęśliwa i zadowolona. Dobry nastrój sprzyja pogłębianiu relacji i sprawia, że dzień staje się lepszy!

12. Snuje plany na przyszłość

Na początku wystarczą drobne gesty, takie jak wspólne wakacje, weekend na działce czy przeprowadzka do jego mieszkania. Takie propozycje z pewnością doprowadzą was do czegoś poważniejszego.

Dzięki tym sygnałom z łatwością poznasz, czy facet traktuje cię poważnie. Teraz musisz jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać na te dwa najważniejsze słowa „kocham cię”, które z pewnością w końcu usłyszysz!