Każdy znak zodiaku ma swoje mocne strony, które wnosi do naszej relacji. Sprawdź je!

Każdy z nas wnosi coś innego do związku. Dzielimy się z partnerem tym, w czym jesteśmy najlepsi. Często jedna strona słucha, a druga może się wygadać. Jedno z nas jest cierpliwe, by drugie mogło być nieco bardziej impulsywne.

Baran

Baran potrafi jak nikt inny wesprzeć, pocieszyć. Zachęcić. Sprawić, że partner dostanie skrzydeł i uwierzy, że wszystko jest możliwe. Umożliwiasz drugiej osobie realizację marzeń.

Byk

Byki najczęściej są cierpliwe. Nie poganiają, nie naciskają i nie wpadają w amok jeśli się gdzieś spóźnicie. Dają miejsce i czas, jeśli druga osoba tego potrzebuje.

Bliźnięta

Są wdzięczne. Dziękują za nawet najdrobniejszą miłą rzecz od partnera. Doceniają nawet drobne gesty.

Rak

Jest słuchaczem. Potrafi wysłuchać jak nikt inny, a jednocześnie doradzić w trudnej sytuacji. Dzięki bacznemu słuchaniu potrafi przedstawić sytuację z innej perspektywy.

Lew

Lwy są z natury rozważne i ambitne. Tak samo jak rak potrafi wysłuchać i aktywnie uczestniczyć w rozmowie.

Panna

Jest spostrzegawcza. Zawsze zauważy, jeśli coś jest nie tak, jeśli coś dręczy drugą osobę. Jest czujna, dzięki czemu zawsze działa na czas.

Waga

Jest czuła i potrzebuje czułości. Chce okazywać miłość bez względu na to,  gdzie akurat jesteście. Dba o to, by partner czuł się kochany.

Skorpion

Skorpion potrafi być zabawny, dzięki czemu z łatwością obraca cięższe sytuacje w żart. Zawsze wie, co powiedzieć aby rozładować emocje.

Strzelec

Ma w sobie najwięcej entuzjazmu. Potrafi również wyrazić swoje emocje, dzięki czemu partner nigdy nie musi się domyślać.

Koziorożec

Ma dobrą pamięć. Zapamiętuje wszystkie istotne rzeczy które mówisz, by np. móc w przyszłości sprawić niespodziankę drugiej osobie.

Wodnik

Potrafi jak nikt inny okazać czułość, często wypowiada te trzy magiczne słowa. Komplementuje partnera, dzięki czemu dba o jego poczucie własnej wartości.

Ryby

Ryby są godne zaufania. Pomogą w każdej potrzebie, zawsze będą na czas i wysłuchają. Można na nie liczyć.