Co sprawi, że mężczyzna będzie chciał podtrzymywać znajomość i spotykać się w dalszym ciągu z kobietą? Na podjęcie takiej decyzji składa się suma wielu czynników. Na co zwraca uwagę mężczyzna przy poznawaniu kobiety? Ludzie lubią dodatki w swoim życiu. Różne małe lub większe przedmioty, którym nadajemy znaczenie mają także jedną cechę, wyróżniają nas. Stajemy się kimś wyjątkowym spośród tłumu. 

Mężczyźni i kobiety zwracają często uwagę na siebie nawzajem przez te ozdoby, którymi są otoczeni a także zachowanie, sposób mówienia, mowa ciała, osobowość. Można wyróżnić 10 rzeczy, na które mężczyźni zwracają uwagę na początku znajomości, są to:

1. Mowa ciała

Dla męskiego oka znaczenie ma sposób w jakim kobieta siedzi. Panie zyskają na atrakcyjności jeśli będą wyprostowane a nie zgarbione. Wyprostowana kobieta sprawi wrażenie wyższej, pewniejszej siebie i smuklejszej.

2. Chód

Pewność siebie ukaże stąpanie pewnym krokiem i szybki chód. A dowodem nieśmiałości i niepewności będzie wolny chód.

3. Torebka

Torebka kobiety może wysłać wiele sygnałów i informacji. Zawartość kobiecej torebki świadczyć może o charakterze. Torba pełna kosmetyków wszelkiej maści może być oznaką tego, że jej właścicielka dba o siebie lub zależy jej tylko na wyglądzie.Gdyby znalazła się tam książka to jest to zapowiedź tego, że można z jej właścicielką porozmawiać na wiele tematów.

4. Włosy

Długość nie ma takiego znaczenia jak ich jakość. Mężczyzna zwróci uwagę na to czy są umyte, zdrowe, lśniące.

5. Usta

Mężczyzna bardziej zwróci uwagę na to jakie emocje ukazują kobiece usta niż na ich wielkość. Uśmiechnięte sprawią, że facet będzie bardziej otwarty a nadąsanie i grymasy nie zachęcą go do bliższego poznania.

6. Uśmiech

Uśmiech gra ważną rolę, sprawia, że postrzegana kobieta wygląda na miłą i uprzejmą. Dzięki uśmiechowi są duże szanse, że facet podejdzie porozmawiać gdyż będzie wiedział, że nie zostanie wyśmiany.

7. Przyjaciółki

Przez pryzmat zachowania przyjaciółek może wzrosnąć lub zmaleć zainteresowanie faceta. Dobre zachowanie i maniery albo wulgarność i złe zachowanie mogą mieć znaczący wpływ na podtrzymanie tej relacji na oczekiwanym poziomie.

8. Taniec

W oku mężczyzny kobieta, która potrafi wywijać się na parkiecie jest bardzo atrakcyjna. Ważne jest czy taniec odbywa się rytmicznie. Nie można także być zbyt prowokacyjnym podczas pląsów.

9. Podejście

Sam wygląd nie zawsze zdziała cuda, jeśli kobieta będzie nastawiona negatywnie na wszystko. Mężczyzna straci zainteresowanie, jeśli wciąż na różne propozycje będzie otrzymywał odmowę.

10. Dobry styl

Styl jak i włosy to kwestia gustu jednakże większość mężczyzn przejawia większe zainteresowanie do kobieco ubranych pań. Strój, który będzie przypominał styl chłopaka lub na sportowo ma mniej zwolenników. Panowie preferują styl elegancki jednak seksowny.

Każdy mężczyzna jest inny, każdy może zwrócić uwagę na coś innego. Jednemu spodoba się chód, innemu postawa, styl czy zawartość torebki. Pamiętajmy, że we wszystkim musi być umiar.