Czy ten mężczyzna jest tym właściwym? -Poznałaś mężczyznę, to świeża sprawa. Motyle w brzuchu, świata nie widzisz. Jedzenie i spanie nie jest teraz ważne. Hormony przekroczyły wszelkie normy i granice. A może znasz już kogoś trochę dłużej, ale dziwnym trafem nie widzisz jego wad. Jak to możliwe? Nie ma ich, czy Ty wypierasz tą myśl, że może je mieć. Lub jeszcze inaczej. Znacie się już długo i dobrze Ci w związku, Twój mężczyzna posiada wady, potrafi zaskoczyć miło, jak również niemiło.

Wydaje Ci się, że dobrze Go znasz, ale boisz się, że życie to zweryfikuje, a Ty zostaniesz z niczym. Nie chcesz tracisz czasu, ale też nie chcesz kończyć tego związku. Zamiast cieszyć się szczęściem, zadajesz sobie wiele pytań, chyba zbyt wiele.

Oto dowody świadczące, że związałaś się z odpowiednim mężczyzną. Zapoznaj się z nimi, niezależnie w jakiej sytuacji życiowej jesteś.

1. Doświadczasz Jego miłości

Tak, to podstawa. Ty musisz czuć się kochana. Masz świadomość, że jesteś dla niego jedyna i niepowtarzalna. Kocha Cię na tyle, na ile potrafi, na swoje maksimum. Jesteś dla Niego wszystkim. Uczucie jest silne cały czas. Po kłótni mówisz: zdenerwowałeś mnie, obraziłam się, nie lubię Cię, ale kocham.

Emocje opadną, a uczucie jest trwałe. Także fizycznie wiesz, że On Cię pożąda i pragnie. Nie macie problemów ze zbliżeniem seksualnym.

2. Nie macie przed sobą tajemnic

Nie lekceważ tego, jeśli czujesz, że nie wszystko możesz Mu powiedzieć. Szczerość to skała na, której m. in. opiera się związek. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Jesteście wobec siebie otwarci i autentyczni. Rozmawiacie na każdy możliwy temat. Nie zamiatacie problemów pod dywan.

3. Coś Ci podpowiada, że to ten jedyny

Każda kobieta ma intuicję. Czujesz wyraźnie, że to ten jedyny. Nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Planujesz ślub, dzieci, wspólne wyjazdy. Marzysz, by był przy tobie do końca życia. Cieszysz się każdym dniem. Umiesz cieszyć się z rzeczy codziennych.

4. Czujesz się atrakcyjna

Wiesz to, patrząc mu głęboko w oczy. Czujesz się przy mim piękna. Potrafi prawić komplementy, chwali się tobą przed rodziną i znajomymi. Dostrzega nową sukienkę i nową fryzurę. Nie rozprawia, że potrzebujesz odchudzania lub wizyty u fryzjera, czy kosmetyczki.

5. Zapewnia ci bezpieczeństwo

Twój mężczyzna daje Ci oparcie, czujesz się przy Nim bezpiecznie. Jeżeli Go potrzebujesz- On jest. Jest oparciem, osobistym doradcą i pocieszycielem. Motywuje Cię, jak nikt inny. Wspiera Cię w problemach, różnych kłopotach. Opiekuje się Tobą podczas choroby.

6. Zachowujesz się przy nim naturalnie

Towarzystwo Twojego mężczyzny Cię nie krępuje. W żadnej sytuacji się Go nie wstydzisz. Nie czujesz się spięta, by uważać na każdy gest oraz każde wypowiedziane słowo. Znasz swoje wady i pozwalasz także Mu je poznać. Swobodnie spędzasz z Nim swój wolny czas.

7. Okazuje Ci szacunek

Odczuwasz, jak bardzo dumny z Ciebie jest Twój mężczyzna. Potrafi z Toba świętować Twoje sukcesy, nie zazdrości. Czujesz się doceniana. Odczuwa pozytywnie Twoją osobę. Jeśli macie już dzieci, szanuje Cię jako matkę. Nie krytykuje Cię przy każdej możliwej okazji.

Przy współpracy z Fotografia Ślubna w Łodzi