Uważa się, że mężczyźni nie są wylewni w uczuciach i nie okazują swoim partnerkom wystarczająco czułości. Jest jednak wiele rzeczy, które mężczyźni robią dla swoich kobiet, lecz one nie zawsze potrafią to dostrzec.

Zamiast wytykać mężczyzną powściągliwość w słowach i gestach oraz niechęć do rozmów o uczuciach, warto docenić drobne gesty, do których są zdolni. Przecież powszechnie wiadomo, że w miłości, czyny są ważniejsze niż słowa.

1. Obejmuje cię przy innych

Ten gest wyraźnie da innym mężczyznom do zrozumienia, że jesteś zajęta i nie życzysz sobie końskich zalotów. Twój facet stoi tuż obok gotowy do obrony.

2. Wspólne oglądanie komedii romantycznej

Facet zgodził się oglądać z tobą nudne romansidło, a nawet śmieje się w odpowiednich momentach. Dodatkowo trzyma Cię za rękę i obejmuje gdy się wzruszasz, choć w tym momencie chciałby obejrzeć mecz swojej ulubionej drużyny.

3. Oddanie swojej bluzy/marynarki gdy marzniesz

Wszak to on jest prawdziwym mężczyzną, więc może trochę pocierpieć. Nie może przecież pozwolić, by dama zmarzła. Nie będzie narzekał, oddając Ci swoje odzienie. Ważne, aby Tobie było ciepło.

4. Przytula cię, gdy miałaś zły dzień

To tylko posty gest a jak wiele dobrego może przynieść. Wystarczą ramiona Twojego ukochanego, a świat od razu staje się piękniejszy i wszystkie problemy znikają.

5. Kolacja, która czeka na Ciebie po pracy

Nie musi to być jakaś wyszukana potrawa, wystarczy pizza odgrzana w mikrofalówce. Najważniejsze, że Twój facet domyślił się, że po ciężkim dniu w pracy chciałabyś zjeść coś ciepłego.

6. Imponowanie siłą

Facet jest zdolny do wszystkiego, aby tylko zaimponować swojej ukochanej. Podniesie dla Ciebie nawet najcięższe pudła, a Ty patrz i go podziwiaj.

7. Wyrzucanie spodni, których tak nie lubisz

Choć ich młodość dawno przeminęła to przecież jego ukochane spodnie. Gdyby nie zasady współżycia społecznego, nigdy by ich nie zdejmował. Dla Ciebie postanowił się ich pozbyć, bo ich nie lubiłaś. Doceń to poświęcenie.

8. Umycie naczyń, gdy masz świeży manicure

Dopiero co wróciłaś od manicurzystki a w zlewie pełno brudnych naczyń. Na szczęście on postanowił Cię wyręczyć, abyś nie zniszczyła nowego lakieru. Masz w domu prawdziwy skarb.

9. Powtarzanie, że jesteś piękna, gdy wyglądasz jak zombie

Każdej z nas zdarza się dzień, w którym nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Smutna, ubrana w stary dres, bez makijażu, fryzury przypominasz zombie. Mimo to on nadal uważa, że jesteś piękna. Oznacza to, że Twój facet kocha Cię bez względu na okoliczności. Doceń to!

10. Zrobienie porannej kawy

Facet wstał przed Tobą, zaparzył kawę, po czym obudził Cię, abyś nie spóźniła się o pracy. Po prostu musisz to docenić.

11. Rozmowy do późnej nocy

Ty musiałaś się komuś wygadać i siedzieliście tak do późnej nocy. Nie myślał wtedy, że musi jutro wcześniej wstać do pracy. Najwyżej rano napije się mocnej kawy. Ważne, że mogłaś z siebie wyrzucić wszystkie negatywne emocje.

12. Kupienie czegoś, co lubisz, bez okazji

Zobaczył na półce sklepowej Twoją ulubioną herbatę i ją kupił. Przywieźli świeże truskawki, to też je kupił, bo wie, jak za nimi przepadasz. I kupił też czekoladę, bo zawsze może się przydać. W ten sposób pokazuje Ci, że dobrze Cię zna i wie, co lubisz.