Dziś czujesz, że jest źle, że życie nie układa się tak jak powinno, ale uwierz, wszystko wróci na odpowiednie tory. Znów wstaniesz z uśmiechem na twarzy, ciesząc się chwilą.

Wystarczy trochę cierpliwości. Mówią, że czas leczy rany, a dodatkowo pokazuje i udowadnia, że w Twoim życiu nie ma miejsca dla niektórych osób. Choć byli Ci bliscy zobaczysz ich prawdziwe oblicze. Z boku będzie Ci łatwiej zaobserwować ich podejście do innych osób, zrozumiesz, że nie mogli wnieść nic dobrego do Twojego życia.

Powoli i cierpliwie zaczniesz sobie wszystko układać i zdasz sobie sprawę, że ich obecność działała na Ciebie negatywnie. Zrozumiesz, że zabierali Ci wewnętrzną energię i niszczyli Cię, choć tego nie zauważałeś.

Cierpliwie czekaj …

W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny, a wszystko, co robimy będzie miało skutki w dalszym życiu. Dlatego cierpliwie czekaj, karma wróci do osób, które Cię zraniły. Poczują odrzucenie, smutek, żal i rozgoryczenie. Będą przechodzić smutne chwile tak jak Ty teraz. Każdy wcześniej czy później płaci za swoje błędy i czyny.

Przykładem może być sytuacja w miejscu pracy. Dobry pracownik zostaje niesprawiedliwie zwolniony. Po jakimś czasie w firmie dzieją się dziwne rzeczy, inni pracownicy zawalają swoją pracę, nie wykonują jej należycie. W efekcie szefostwo musi gasić spory pożar, który nie zawsze da się ujarzmić. Za jakiś czas zobaczysz jak karma rozprawia się z osobami, które Cię zraniły. A wszystko to bez Twojego udziału. Musisz niestety na to poczekać, nie wiadomo czy dłużej, czy krócej. Jednak cierpliwość się opłaci. Zobaczysz. Świat jest tak skonstruowany, że sprawiedliwość zawsze wygrywa. Może w międzyczasie przeżyjesz chwilę zwątpienia, może pojawia się łzy, ale bądź cierpliwy, wszystko się ułoży.

Pewnego dnia …

Pewnego dnia, w najmniej spodziewanym momencie otrzymasz informację, która pozwoli Ci odetchnąć. Przypomnisz sobie chwile smutku, zwątpienia, może nawet poczujesz smak łez. Ale natychmiast to wszystko po Tobie spłynie i poczujesz ulgę, satysfakcję, że ktoś, kto zranił Ciebie właśnie otrzymuje za to karę. Będziesz wiedział, że cierpliwość ma sens.

Nie staraj się samodzielnie wymierzać sprawiedliwości. Mieszanie w planach Wszechświata może przynieść fatalne skutki. Emocje nie są dobrym doradzą, a to im często się poddajemy, gdy brakuje nam cierpliwości. Chcemy, by oczekiwane rzeczy wydarzyły się natychmiast. By osoby, które nas zraniły szybko poczuły to co my. Nie możemy znieść faktu, że w danym momencie cierpimy sami. Pamiętaj, że Wszechświata ma swój plan, swój scenariusz, który się spełni, gdy nie będziesz próbował go na siłę zmieniać.

Wszystko sprowadza się do cierpliwości, rany się zagoją, a nasi oprawcy dostaną to na co zasłużyli. Daj możliwość by wszystko szło w odpowiednim kierunku i czasie. O odpowiedniej porze poczujesz ulgę, na której tak Ci zależało. Ty poczujesz się lepiej, a ból i rozpacz zostaną zastąpione radością i szczęściem. Znów będziesz chciał żyć całym sobą.

Jeszcze raz cierpliwość …

Cierpliwość pozwoli Ci wygrać każdą walkę, którą toczysz, a nawet wojnę. Wszystko, co kiedyś było dla Ciebie przegraną okaże się zwycięstwem. Jesteś w stanie zdobyć wszystko czego pragniesz, ale do tego potrzebny jest czas.