87 lat w związku – niezwykła para świętuje swoją kolejną rocznicę ślubu

Para stulatków mieszkających w Wielkiej Brytanii niedawno obchodziła 83 rocznicę ślubu. Małżonkowie są w związku już od 87 lat, stają się inspiracją dla wielu młodych par. Helen i Maurice Kaye osiągnęli krajowy rekord w długości trwania małżeństwa. Swoją rocznicę małżonkowie świętowali w Bournemouth z rodziną, dziećmi, wnukami i prawnukami. Oboje mimo słusznego wieku 104 i 105 lat mają duży apetyt na życie oraz kolejne rocznice w planach.

Małżeństwo w chwili obecnej ma dwoje dzieci, siedmioro wnuków oraz sześcioro prawnuków. Rodzina ciepło wyraża się o rodzicach i dziadkach. Z wypowiedzi córki Tiny wynika, że jej mama jest elegancką kobietą, która lubi dbać o swój wygląd, często odwiedzając fryzjera i kosmetyczkę. Tata z kolei cechuje się doskonałym poczuciem humoru i zamiłowaniem do życia.

źrdóło: umbrella.green

Para poznała się w momencie, gdy Maurice pracował w firmie ojca na stanowisku komiwojażera. Oboje nie spodziewali się, jak wspaniała przyszłość ich czeka. Małżonkowie nieustannie trwali u swojego boku, mimo że ich życie nie zawsze było proste. Maurice brał udział w 2 wojnie światowej, na samym jej początku trafił na front. Na szczęście udało mu się przeżyć, po powrocie z frontu i zakończeniu wojny Maurice i Helen przenieśli się do Bournemouth gdzie przyszła na świat czwórka ich dzieci.

Maurice uważa, że sekretem udanego małżeństwa jest zgadzanie się we wszystkim z żoną, co zaznaczył w udzielonym wywiadzie. Oboje nie spodziewali się, że połączy ich małżeństwo, tymczasem dziś mija 87 lat, odkąd są razem.

źrdóło: umbrella.green