8 najbardziej popularnych powodów przyczyniających się do zdrady wśród pań

Każdego dnia należy pracować nad swoim związkiem. Najważniejsza jest rozmowa, otwartość i szczerość. Problem zamieciony pod dywan, sam nie zniknie. Dbanie o relację, szczere mówienie o swoich potrzebach i wspólne spędzanie czasu nie dopuści do zdrady. Zdrada może być postrzegana inaczej przez różnych ludzi. Przyjrzyjmy się z jakich powodów zdradzają kobiety.

Nuda

Znudzenie w relacji codzienną rutyną powoduje fantazjowanie o ciekawszym życiu z kimś innym. Seks nie jest już tak fascynujący, jak na początku związku. Kobieta będąca w życiu tylko z jednym partnerem seksualnym, chciałaby doznać nowych wrażeń.

Brak namiętności i zainteresowania ze strony partnera

Większość kobiet potrzebuje komplementów, czułości i docenienia. Brak intymności fizycznej może popchnąć w inne ręce, które okażą się bardziej troskliwe, ciepłe i pieszczotliwe.

Ciekawość innych doświadczeń

Pojawienie się na horyzoncie kogoś interesującego, wywołuje chęć przeżycia nowej przygody. Adrenalina wywołana byciem z kimś innym może być silniejsza, niż miłość. Doświadczenie nowej, wydaje się lepszej sytuacji jest kluczowe podczas zdrady.

Samotność jest trudna

Kobieta, która tkwi w związku na odległość, na co dzień jest samotna. Ona potrzebuje bliskości i dotyku. Także samotność psychiczna jest bardzo niebezpieczna. Jeżeli partnerka nie czuje się kochana i łączą ją z partnerem tylko dzieci lub wspólne mieszkanie, szczęścia będzie szukać u kogoś innego.

Brak pewności siebie i niska samoocena

Kobieta z niską samooceną, by czuć się atrakcyjna i pożądana, szuka kogoś, kto ją podbuduje. Umawia się i romansuje z przypadkowymi mężczyznami, by poczuć się lepiej. Na dłuższą metę to bardzo złe rozwiązanie. Trzeba radzić sobie z negatywnym cechami i zachowaniami w związku, a nie zdradzać.

Większe potrzeby seksualne kobiety

Kobiety szukają przygód, jeśli twierdzą, że ich partner im nie wystarcza. Nie czują się spełnione. Trzeba wiedzieć, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a każdy problem można rozwiązać.