To właśnie dlatego rozwódki są silniejsze od innych!

Rozwód jest wydarzeniem trudnym i bolesnym dla większości kobiet. Przedstawicielki płci pięknej mogą jednak liczyć na to, że prędzej czy później podniosą się po porażce i staną się jeszcze silniejsze. Zapoznaj się z kilkoma powodami, dla których kobiety po rozwodzie stają się bardziej odporne psychicznie i gotowe do walki o swoje przyszłe szczęście. 

Mogą żyć pełnią życia

Kobiety po rozwodzie wiedzą już z kim powinny przyjaźnić się do końca życia. Z sobą samą. Nie dążą zatem za wszelką cenę do tego, aby zadowolić swoje otoczenie, w tym mężczyzn. Są aktywne, podróżują i rozwijają swoje pasje. Nie tracą czasu na coś, co nie przynosi im radości. 

Wiedzą, że szczęście w związku nie zależy tylko od nich 

Rozwódki są świadome tego, że związek wymaga ciężkiej pracy obojga partnerów. Na pewno nie popełnią ponownie błędu, jakim jest staranie się za partnera. Wiedzą już bowiem, że tego po prostu nie da się zrobić. 

Samotność jest lepsza niż nieszczęśliwy związek

Przedstawicielki płci pięknej po rozwodzie wiedzą już, że tkwienie w nieszczęśliwym związku do niczego dobrego nie prowadzi i to bez względu na to, czy jest to małżeństwo czy partnerstwo. Jeżeli kobieta będzie miała do wyboru toksyczny związek i samotność, wybierze to drugie. Nie będzie jednak z tego powodu nieszczęśliwa! Życie singielki nie jest dla niej czymś, od czego chce uciec za wszelką cenę. Potrafi zająć się sama sobą i jest świadoma własnej wartości.