Mężczyzna, który jest zakochany wysyła tych 6 nieoczywistych sygnałów. Warto wziąć je pod rozwagę. Niejedna kobieta będąca w związku zadaje sobie to pytanie „Czy on jest we mnie zakochany?”. O tym właśnie może świadczyć 6 poniższych oznak zakochanego mężczyzny, które nam wysyła.

1. Spojrzenie

To jak na nas patrzy. Jak się zmienia jego twarz na nasz widok. Pojawia się uśmiech. Oczy w których można zobaczyć wszystko. Są jak zwierciadło duszy. To od nich wszystko się zaczyna. W nich kryje się magia i uczucie. Zakochany mężczyzna patrzy prosto w oczy. To w nich widać blask, czułość i to one wciąż szukają naszego wzroku. Jest to jedna z pierwszych oznak, którą wysyła mężczyzna zainteresowany kobietą.

2. Rozmowa 

Rozmawia z Tobą i potrafi wysłuchać. Jest zainteresowany i ciekawy tym co masz do powiedzenia. Wciąż chce wiedzieć więcej. Interesuje się Twoją przeszłością i chętnie słucha o planach na przyszłość. Służy radą i pomocą. Jest ciekawy Twoich opinii na dany temat, z którymi może się nie zgadzać lub mieć odmienne zdanie, ale szanuje Twoje. Zawsze uważnie słucha i to świadczy że jest zaangażowany i zależy mu na kobiecie.

3. Interesuje się Twoim życiem 

Próbuje poznać nie tylko Ciebie, ale również znajomych i rodzinę. Jest ciekawy relacji jakich z nimi utrzymujesz. Tym samym chętnie zaprasza Cię do poznania swoich bliskich i przyjaciół.

4. Myśli o Tobie 

Jeśli mężczyźnie zależy, myśli o kobiecie i potrafi to wyrazić. Wyśle w ciągu dnia miłe  wiadomości, nawet zwykłe emotki wyrażające uczucie. Zadzwoni czasami bez powodu byle usłyszeć Twój głos. Zapyta ” jak minął dzień?, jak się czujesz? lub zaskoczy wysyłając kwiaty z bilecikiem, zaprosi do kina czy spacer. Nawet wysyłając zwykłe emotki da do zrozumienia że myśli, tęskni i że mu zależy.

5. Dotyk 

Będzie szukał bliskości, ale nie chodzi o jakieś macanki. Zakochany mężczyzna przez dotyk będzie chciał okazać  że pragnie pogłębić relacje, że mu zależy i coś czuje. Będzie to przypadkowe dotknięcie ramienia, odgarnięcie włosa z twarzy czy zdmuchnięcie okruszka. Może też złapie za rękę lub delikatnie muśnie. Będzie to robił zgodnie ze sobą, ze swoim ciałem, ale nie będzie nachalny względem Ciebie. Jest to dotyk delikatny, ciepły wywołujący w kobiecie jakieś odczucia.

6. Wsparcie 

Potrafi dać wsparcie kobiecie. W dzisiejszym świecie wiele kobiet jest niezależnych, silnych i doskonale sobie radzą, ale mają też potrzebę wsparcia od partnera. I tu, jeśli on jest zakochany to potrafi to wsparcie okazać. Jest czuły, zainteresowany nawet najmniejszą,  najsmutniejszą jej miną.Gdy widzi że jego kobieta potrzebuje pomocy np. jest chora, to zrobi jej herbatę, zaparzy ziółka, posiedzi, przytuli. Po prostu będzie przy niej. Jeśli ma problemy to będzie wsparciem bez uprzedniego proszenia. Jeśli kocha to zauważy najmniejszy szczegół i pomoże swojej partnerce. Ona powinna być priorytetem dla niego i powinna czuć że tak jest.