Kobiety zwykle poddają się nie dlatego, że są zmęczone, ale dlatego, że czują się niedoceniane. Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

Poznaj 12 ważnych rzeczy, których żadna kobieta nie powinna tolerować w swoim związku

1. Przemoc w związku.

Jeśli parter kiedykolwiek Cię uderzył lub stosował przemoc psychiczną, to zdecydowanie od razu powinnaś się z nim pożegnać. Nikt nie zasługuje na przemoc, pojawienie się jej od razu powinno być dla Ciebie niepokojącym sygnałem.

2. Leń.

Trafił Ci się leń, który nie chce Ci pomagać i najchętniej cały czas leżałby na kanapie przed telewizorem? Uważaj, to może nigdy się nie zmienić!

3. Poniża Cię.

Jeśli Twojemu partnerowi zdarza się Ciebie poniżać lub nie traktuje Cię jak równej sobie partnerki, to uciekaj od niego. Nikt nie powinien podkopywać naszej pewności siebie i poniżać nas.

4. Zdradza Cię i filtruje z innymi kobietami.

Wiele kobiet nie jest w stanie wybaczyć swojemu partnerowi zdrady. Zdecydowanie, jeśli to się zdarzy, to powinno dać Ci do myślenia. Dla swojego mężczyzny powinnaś być najważniejszą kobietą i nie powinien zwracać uwagi na inne. Przy takich zachowaniach partnera możesz zacząć odczuwać niepewność, której w związku nie powinno być.

5. Jest egoistą.

Dla swojego partnera powinnaś być ważną osobą i powinien zwracać uwagę na Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli liczy się dla niego tylko własne dobro i przyjemność, to jest to niepokojący znak.

6. Płaczesz przez niego.

Twój partner to osoba, na której powinnaś móc polegać i która powinna Cię wspierać. Nikt nie zasługuje na to, aby płakać, a szczególnie przez swoją drugą połówkę.

7. Ciągle do Ciebie wraca.

Jeśli zdarzyło mu się Ciebie zostawić, mówić, że potrzebuje przerwy i tymczasowo chce się rozstać, to nie zgadzaj się na to! W prawdziwym związku nie potrzebujemy czasu, żeby odpocząć od drugiej osoby.

8. Nie prawi Ci komplementów i miłych słów.

To ważne, aby pozytywnie mówić o drugiej osobie, doceniać ją i prawić jej komplementy. Kobiety je uwielbiają! Jeśli Twojemu partnerowi nigdy nie zdarza się mówić Ci czegoś miłego i tego, że mu na Tobie zależy, to nie jest to facet dla Ciebie!

9. Notorycznie kłamie.

Okłamuje Cię i często przyłapujesz go na mówieniu nieprawdy. Jeśli zdarza się to regularnie, to pożegnaj się z nim. Prawda w związku jest bardzo ważna!

10. Krzyczy na Ciebie.

Nikt nie powinien godzić się na przemoc. Krzyk również nią jest! Twój partner nie ma prawa na Ciebie krzyczeć, nie pozwalaj sobie na to.

11. Nie interesuje się Tobą.

Twój partner powinien wiedzieć co u Ciebie, jak się czujesz i czy coś Cię trapi. Jeśli go to nie interesuje i czuje się samotna, to nie jest to dobry i wartościowy związek.

12. Nie ufa Ci.

Jeśli Twój partner Cię sprawdza i kontroluje, to jest to zły znak. W związku ważne jest zaufanie.