Miłość to nie tylko „Kocham Cię”, ale także „Słucham”, „Szanuję”, „Zaufaj Mi”. Dla zakochanej kobiety ważny jest nie tylko sposób, w jaki traktuje ją mężczyzna, którego kocha, ale również to, co do niej mówi. Są słowa, na które czeka i które dają jej pewność, że jej ukochanemu na niej zależy.

Co jeszcze oprócz „kocham cię” mówi zakochany mężczyzna ukochanej kobiecie? Można powiedzieć „Kocham Cię” na milion sposobów. Np.: „zapnij pasy”, „załóż szalik, jest zimno”, „musisz odpocząć”. Trzeba po prostu słuchać.

1. „Tęsknię za chwilami z tobą”.

Tęsknota to wyraz miłości i przywiązania. Jeśli twój ukochany mówi ci, że za tobą tęskni, to oznacza, że ceni sobie ciebie i czas, który razem spędzacie. To też wyraźny sygnał, że czuje się komfortowo w twoim towarzystwie i nie chce tego zmieniać. Po prostu skradłaś jego serce.

2. „Zdradzę ci coś o sobie”.

Jeśli twój ukochany chce ci się zwierzać ze swoich przeżyć, uczuć, problemów na przykład w pracy, co mu się podoba, a co nie, to znak, że on darzy cię ogromnym zaufaniem. Jesteś dla niego bliską osobą, nie tylko ukochaną, ale również przyjaciółką i powierniczką jego sekretów. To przed tobą ściąga maskę silnego mężczyzny, bo wie, że go wysłuchasz i nie będziesz oceniać. W twojej obecności może sobie pozwolić na chwilę słabości.

3. „Świetnie sobie poradziłaś”.

Pochwały potrafią dodać skrzydeł i energii do dalszego działania. Problem w tym, że mężczyznom przychodzą one z trudem. Tym bardziej, jeśli usłyszysz od swojego ukochanego komplementy w stylu „jestem z ciebie dumny” czy „świetnie sobie radzisz”, to powinien być to dla ciebie dowód na to, że mu naprawdę na tobie zależy. To sygnał, że cię podziwia, dostrzega twoje starania i je sobie ceni.

4. „Przytul się do mnie”.

Te słowa wyrażają jego pragnienie bliskości i pozytywnie świadczą o waszej relacji. To bardzo dobry znak, bo twój mężczyzna dąży do intymności, pragnie twojego dotyku, w swoich ramionach chciałby cię ochronić przed światem.

5. „Nie jest ci zimno?”

Pod takim zwykłym, prostym, codziennym pytaniem kryje się jedno: on się o ciebie troszczy. Myśli o twoich potrzebach, zależy mu na twoim dobrym samopoczuciu i zdrowiu, pragnie twojego dobra i chce się tobą opiekować. Taka opiekuńczość wyraża miłość. Na pewno nie troszczyłby się tak o kobietę, na której mu nie zależy.

6. „Wyjdziesz za mnie?”

Na te słowa zakochana kobieta czeka najbardziej. To nie tylko deklaracja jego uczuć, ale również zapowiedź przyszłego, wspólnego życia. On chce je spędzić z tobą. Nie wyobraża sobie swojej codzienności bez ciebie. Jesteś dla niej najważniejsza. To również słowa, które kobiecie dają poczucie pewności związku i bezpieczeństwa. Z wyjątkiem „kocham cię” nie ma drugiego takiego wyrażenia, które zawiera w sobie tak ogromną ilość emocji.