Początek związku jest niezwykle istotny. Z czasem nie da się niestety nadrobić pewnych rzeczy i naprawić popełnionych wcześniej błędów. Osoby zakochane skłonne są do bujania w obłokach i robieniu niektórych rzeczy nieumyślnie.

Sytuacji nie pomagają silne emocje, które targają parą dopiero rozpoczynającą związek. Dzisiaj podpowiemy jakie są najczęstsze błędy popełniane przez kobiety w początkowej fazie relacji.

1. Sprawdzanie wszystkiego w social mediach

Niektóre panie nie mogą się powstrzymać i już od samego początku śledzą każdy ruch partnera w Internecie. Oglądają wszystkie zdjęcia, sprawdzają kogo ukochana osoba ma w znajomych, a nawet czytają stare wpisy.

Wszystko po to, by ich sprawdzić. Następnie zadają masę pytań i żądają wyczerpujących odpowiedzi. Niekiedy nawet uważają, że mężczyzna musi zmienić status swojego związku na Facebooku.

2. Początek związku: Nieustanne rozmowy z przyjaciółką o swoim partnerze

Są w życiu takie sytuacje, które powinny zostać pomiędzy dwoma osobami. Mowa tutaj o życiu seksualnym ale również o problemach, wadach i rozterkach partnera. To, że Ty ufasz swojej przyjaciółce nie oznacza, że ufa jej również Twój partner. Nikt nie chce, by jego sekrety były przekazywane komuś innemu.

Pewne rzeczy powiedział Ci w zaufaniu i powinnaś to uszanować. Wszystko może wyjść na jaw, a wtedy mężczyzna może mieć do Ciebie pretensje.

3. Okazywanie czułości zawsze i wszędzie

Nie każdy lubi odnosić się ze swoją miłością. Ciągłe chodzenie za rękę, przytulanie i całowanie w miejscu publicznym może być męczące. Takie gesty lepiej pasują do intymnej atmosfery.

4. Początek związku, a poganianie mężczyzny

Nie ma się co śpieszyć! Pozwól by wszystko szło płynnie, swoim rytmem. Nie musicie od razu ze sobą mieszkać ani przedstawiać sobie swoich rodzin. Mężczyźni potrzebują więcej czasu by się zadeklarować i wręczyć ukochanej pierścionek

5. Wcielanie się w służącą

Niektóre kobiety zrobią dla swojego faceta dosłownie wszystko. Skaczą wokół niego i dogadzają na wszelkie sposoby. Mężczyzna który raz poczuje się jak król, będzie Cię wykorzystywał!

6. Początek związku, a ciągłe przebywanie ze sobą

Nie można być z kimś 24 h na dobę i nie zwariować! Mężczyźni potrzebują więcej przestrzeni. Udaj niedostępną, wyjdź z koleżanką na miasto i pokaż, że masz swoje życie. Osaczanie mężczyzny to gwarancja na rozpad związku

7. Zachowanie księżniczki

Kobiety wcielające się w rolę księżniczki działają facetom na nerwy. Wszystko muszą mieć podane na tacy. Mężczyzna nie będzie Ci nadskakiwał ani spełnią Twoich żądań. Związek to partnerstwo.

8. Powrót do przeszłości

Niekiedy nowy mężczyzna jest lekarstwem na byłego. Nowy partner może jednak bardzo szybko wyczuć intencje kobiety. Nie ma sensu myśleć o byłym. Skup się na nowej relacji!!

Zobacz także: 8 rzeczy, o które kobieta nie powinna prosić mężczyzny ponieważ na nie zasługuje