Poszukiwania drugiej połówki to bardzo niebezpieczna gra, przy której łatwo wpaść na minę. Podczas pierwszej randki mężczyźni zwykle starają się zrobić jak najlepsze wrażenie na potencjalnej partnerce, dlatego ich mniej czarujące oblicze zwykle poznajemy dużo później. Poznaj 6 typów facetów, od których powinnaś trzymać się z daleka i cechy charakteru, które zdemaskują ich jak najszybciej.

1. Narcystyczny

Każda kobieta potrafi docenić mężczyznę, który dba o siebie i swój wygląd. Jeśli jednak facet szykuje się do wyjścia godzinami, oczekuje ciągłych komplementów i zawsze stara się zwrócić na siebie Twoją uwagę, może to świadczyć o tym, że jest zadufanym w sobie narcyzem.

Taki mężczyzna nie jest w stanie docenić innych osób w swoim otoczeniu, przez co jest naprawdę kiepskim materiałem na partnera.

2. Władczy manipulant

Charyzmatyczny mężczyzna o silnym charakterze, który zawsze ma wszystko pod kontrolą, może na początku relacji wydawać się niezwykle czarujący. Niestety tacy faceci często nie są w stanie zaakceptować innej opinii niż ich własna i wpadają w gniew, kiedy coś idzie nie po ich myśli.

Niektórzy mężczyźni z tej kategorii mają również skłonności do przemocy psychicznej i fizycznej. Staraj się unikać tego typu partnerów – inaczej wpadniesz w ich sidła i nie unikniesz toksycznego wpływu na Twoje życie.

3. Flirciarski

We flirciarzu bardzo łatwo się zakochać. Wie, jak traktować kobiety, aby zyskać ich względy, jest czarujący i czujesz się przy nim naprawdę wyjątkowo. Niestety w rzeczywistości prawdopodobnie nie jesteś wyjątkowa.

Mężczyźni tego typu mają tendencję do traktowania kobiet jako kolejnych zdobyczy w swojej kolekcji. Bardzo szybko nudzą się swoją partnerką, kiedy na horyzoncie pojawi się nowy „okaz”.

4. Przemądrzały

Kiedy spotykasz mężczyznę, który jest niezwykle inteligentny i ma coś do powiedzenia na każdy temat, na początku możesz być nim zauroczona. Jest oczytany i potrafi w łatwy sposób zainteresować swojego rozmówcę.

Z czasem może się jednak okazać, że facet jest w rzeczywistości przemądrzałym snobem. Ten typ mężczyzn lubi się wywyższać, poprawiać innych i zawsze musi dorzucić swoje trzy grosze. W jego towarzystwie zawsze będziesz czuła się głupsza, a on wykorzysta każdą okazję, aby dodatkowo upokorzyć Ciebie i Twoją domniemaną niewiedzę.

5. Maminsynek

Mężczyźni, którzy mają dobrą relację z rodziną, zwykle są świetnymi mężami i ojcami. Jeśli jednak jego dobra relacja z rodziną opiera się na wiecznym życiu pod dyktando swojej matki i byciu zależnym od niej, prawdopodobnie masz do czynienia z maminsynkiem.

Mężczyzna tego typu jest niedojrzały i nie potrafi sam podejmować decyzji. W jego życiu zawsze będziesz tą drugą kobietą, dlatego najlepiej wycofaj się z tej relacji jak najszybciej.

6. Dramaturg

Często mówi się, że kobiety potrafią zrobić awanturę z największej błahostki i obrażają się o nic. Jak się jednak okazuje, niektórzy mężczyźni również posiadają tę niezwykle uciążliwą cechę. Ten typ faceta znajdzie byle pretekst, aby urządzić Ci kłótnię lub obrazić się i ignorować każdą próbę rozwiązania konfliktu.

Związek z nim będzie stale wystawiał Twoje nerwy i cierpliwość na próbę, dlatego lepiej zerwij kontakt z dramaturgiem, kiedy tylko zauważysz, że wyolbrzymia każde drobne nieporozumienie.