Twój kolejny związek się rozleciał, a ty nie masz pojęcia, dlaczego wciąż nie wychodzi Ci w relacjach z mężczyznami. Może jesteś zbyt miła i za łatwo ulegasz facetom? Musisz wiedzieć, że wbrew pozorom oni nie lubią pokornych kobiet. Wolą kochać i poślubiać zołzy.
Poniżej przedstawiamy 7 najważniejszych powodów, dlaczego tak się dzieje.

1. Potrafi znaleźć czas tylko dla siebie

Kobieta powinna zachować swoją przestrzeń, czyli czas na pielęgnowanie pasji i przyjaźni nawet gdy wejdzie w stały związek. Zdrowy egoizm nie jest niczym złym, gdyż dzięki niemu można uniknąć przemiany w wiecznie sfrustrowanego babsztyla

2. Nie ciosa facetowi kołków na głowie

Jeśli kobieta będzie non stop narzekać, że jej mężczyzna znów chce spotkać się z kolegami, od tym bardziej zacznie od niej uciekać. Zołza umie zrozumieć, że facet również potrzebuje przestrzeni, wtedy on chętnie zabierze ją ze sobą.

3. Po prostu jest sobą

Po rozpoczęciu związku nie zmienia się w jędzę ani manipulatorkę. Potrafi zachować niezależność, własne zdanie, życzliwość i poczucie humoru. Dzięki temu mężczyzna nigdy nie będzie się z nią nudził.

4. Umie poradzić sobie z problemami

Nie traktuje mężczyzny jak zabójcy pająków, bankomatu, szofera i złotej rączki dostępnej 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Potrafi samodzielnie naprawić drobne usterki, a przede wszystkim zbudować kumpelskie relacje z facetem, a on to doceni.

5. Zachowuje szacunek do samej siebie

Zołza doskonale zna swoją wartość i nigdy nie dopuści, by mężczyzna jej ubliżał, zachowywał się wobec niej niestosownie czy wykazywał agresję fizyczną. W takich sytuacjach zwróci mu uwagę, że postępuje niewłaściwie, a nawet odejdzie, jeśli będzie to konieczne.

6. Nie daje sobą manipulować

Nie rzuci wszystkiego, bo jej „pan i władca” nagle zażyczył sobie szybkiego spotkania, gdyż ma prawo do własnych planów. Ceni niezależność ponad wszystko, dlatego nie pozwoli na to, by facet owinął ją sobie wokół palca. Nie będzie też ślęczeć nad telefonem w oczekiwaniu na wiadomość od ukochanego. Szanuje swój czas i wymaga tego od innych.

7. Ma charakter i zadzior

Swoją postawą dowodzi, że kobiety nie są słabszą płcią. Potrafi wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Wie, jak zachować się w trudnych momentach, a kiedy trzeba umie pokazać pazurki. Po prostu nie można jej nie lubić!