Spójrz na grafikę i wyobraź sobie, że właśnie znalazłeś się w sytuacji, w której dzieją się cztery wymagające natychmiastowego rozwiązania rzeczy naraz. Jak zareagujesz, czy najpierw wyłączysz gotującą się wodę? A może natychmiast pobiegniesz do dziecka, czy przegonisz psa z kanapy? To jakiego wyboru dokonasz, zależy od tego, jakim naprawdę jesteś człowiekiem.

1. Wyłączysz gotującą się wodę

Nie lubisz w życiu nudy, dlatego wypełniasz go wieloma pasjami. Nigdy nie rezygnujesz z wyznaczonych sobie celów. Nie masz też problemów z decyzyjnością i rzadko popełniasz błędy.

2. Odbierzesz telefon

Jesteś perfekcjonistą. Podchodzisz bardzo poważnie do powierzonych Ci zadań. Nienawidzisz sytuacji, w których rzeczy dzieją się nie po twojej myśli. Dobrze radzisz sobie w budowaniu relacji i lubisz znajdować się w centrum uwagi. Nie masz problemu z wykonywaniem kilku rzeczy naraz. Świetnie sprawdzasz się jako lider.

3. Utulisz dziecko

Najbliższe twojemu sercu są dobre relacje rodzinne i przyjacielskie. Jesteś w stanie poświecić własne szczęście na rzecz dobra innych. Bardzo boisz się samotności, więc pragniesz jak najczęściej spędzać czas z bliskimi. Nie wahasz się przed udzieleniem pomocy potrzebującym.

4. Nie pozwolisz psu zniszczyć kanapy

Jesteś osobą pedantyczną, więc zawsze musisz mieć idealny porządek. To pozwala Ci zachować poczucie kontroli nad własnym życiem. Nie stresują się nowe sytuacje. Odnajdziesz odpowiedź na każde pytanie i poradzisz sobie podczas dyskusji na każdy temat.

źródło: brightside.me via Tribunnews.com