Jak poznać, że facet ma kogoś innego? Od pewnego czasu masz przeczucie, że coś jest nie tak? Wydaje Ci się, że Twój ukochany stał się bardziej tajemniczy i coś przed Tobą ukrywa? Widzisz, że coś się zmieniło. Że jest inaczej, ale nie masz pojęcia o co chodzi. Wiele kobiet nie zauważa tych znaków ostrzegawczych. Potem jednak przychodzi zdziwienie i bolesne rozczarowanie, gdy nagle okazuje się, że jest się „tą drugą”.

Jak rozpoznać, że Twój facet Cię zdradza? Przede wszystkim zaufaj swoim przeczuciom i kobiecej intuicji. Obserwuj. Wielu mężczyzn nieświadomie wysyła sygnały świadczące o tym, że kogoś ma.

Zacznij bacznie obserwować Waszych wspólnych znajomych i rodzinę. Często jest tak, że to oni widzą i wiedzą więcej niż sama osoba zainteresowana. Często nie potrafią lub nie chcą powiedzieć wprost, że coś jest na rzeczy, że możliwe, że Twój facet nie jest z Tobą do końca szczery.

6 sygnałów na które musisz zwrócić uwagę, gdy podejrzewasz że on może kogoś mieć

1. Zaczął o siebie bardziej dbać.

Jeśli do tej pory Twój mężczyzna nie przywiązywał zbyt dużej wagi do swojego wyglądu, a nagle zaczął, to znak, że stroi się dla innej kobiety. Zaczął wylewać na siebie flakon perfum, codziennie się goli, staranniej niż zwykle układa swoją fryzurę, czy zaczął zakładać koszule, mimo że wcześniej tego nie robił? Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że chce podobać się innej…

2. Zachowuje się inaczej w stosunku do Ciebie.

Jeśli facet ma coś na sumieniu, często zmienia swoje zachowanie w stosunku do swojej kobiety. Nie musi to być zmiana na gorsze. Kupuje Ci kwiaty bez okazji, mimo że do tej pory dostawałaś je tylko raz w roku? Nagle zaczął prawić Ci komplementy? Być może ma wyrzuty sumienia po zdradzie i chce Ci to w ten sposób wynagrodzić.

Często też może być wręcz odwrotnie. Może zacząć być opryskliwy w stosunku do Ciebie, przykry albo obojętny. Może jest bardziej rozkojarzony i nie słucha, co do niego mówisz albo jest bardziej drażliwy, niż czasem się zdarzało? Być może drażni go Twoja obecność i wolałby, by koło niego była inna kobieta…

3. Jest bardzo zapracowany.

Zawsze gdy o 17 wychodził z biura dzwonił do Ciebie, że już wraca do domu i z zegarkiem w ręku można było wyglądać go w drzwiach? Jeśli nagle stał się pracownikiem roku, zostaje nagminnie po godzinach, nie ma czasu odebrać telefonu- w Twojej głowie powinna zapalić się czerwona lampka. Jeszcze gorzej, gdy nagle zaczął wyjeżdżać na weekendowe szkolenia lub delegacje.

4. Pilnuje swojego telefonu jak oczka w głowie.

Najczęstszym sygnałem, że coś jest nie tak w związku, jest to, że facet nie rozstaje się ze swoim telefonem. Trzyma go zawsze przy sobie, zabiera nawet do toalety. Najwyraźniej nie chce, aby przypadkiem wpadł w Twoje ręce, bo ma coś poważnego do ukrycia. Może zdjęcia albo SMS-y od kochanki?

Bądź też czujna, gdy nagle ustawi blokadę w telefonie, której nigdy wcześniej nie miał albo zmienił dotychczasową. A może zaczął wyciszać telefon? Gdy odbiera połączenie, zamyka się w innym pokoju lub odchodzi jak najdalej od Ciebie? Jeśli zaczął nagle tak robić- niech to będzie dla Ciebie sygnał alarmowy.

5. Co raz rzadziej ze sobą sypiacie.

Do tej pory częściej lub w miarę regularnie uprawialiście seks, a ostatnio on nie ma ochoty? Boli go głowa albo noga? Ciągle jest zmęczony? Być może ma gorszy okres w pracy i faktycznie jest zmęczony, ale jeśli jest wypoczęty i wyluzowany, i dalej nie ma na Ciebie ochoty- może ma ochotę na inną kobietę.

Oczywiście seks nie jest najważniejszy i aby związek był udany, nie trzeba go uprawiać codziennie, ale jeśli faktycznie był on codziennie, a nagle go nie ma- może to oznaczać niewierność Twojego faceta.

6. Ma co raz mniej pieniędzy.

Nie macie problemów finansowych, wydatki nie wzrosły, w jego firmie nie było żadnych cięć budżetowych, a pieniądze zaczęły podejrzanie szybko znikać z konta? Być może wydaje ja na randki z inną kobietą.

Przypomnij sobie początki Waszej znajomości, gdy zapraszał Cie regularnie do restauracji i nie oszczędzał na tym. Kupował bukiety kwiatów i drogie wina? Teraz zabiera Cię jedynie na hot-doga, a na urodziny dostajesz czekoladki z osiedlowego kiosku? Zapewne bukiety róż i wyszukane prezenty kupuje teraz innej wybrance.

Jeśli choć jeden z punktów pasuje obecnie do tego, co dzieje się w Twoim związku – miej oczy szeroko otwarte. Warto przyjrzeć się bacznie całej sytuacji, aby móc w porę odpowiednio zareagować.