Zakochałaś się i nie wiesz czy mężczyzna, którego darzysz uczuciem, traktuje cię jak partnerkę na życie? Jeżeli boisz się, że jesteś dla niego tylko kochanką, którą nie traktuje poważnie to w tym artykule dowiesz się, jakie sygnały świadczą o tym, że jemu w relacji z tobą chodzi tylko o jedno…

1. Nie masz do niego zaufania

Masz w sobie blokadę, aby w pełni mu zaufać. Nie raz cię zranił, przez co nie potrafisz znowu mu ufać na takim poziomie jak kiedyś. Czujesz wewnętrzny strach, że znowu cię zrani, a jednocześnie boisz się swojego życia bez jego obecności.

2. Jedyne, co was łączy to łóżko

Każde wasze spotkanie ma tylko jeden cel: seks. Nigdy nie zaprosił cię na zwykłą kawę czy spacer bez finału w łóżku. Nie przedstawił cię swojej rodzinie czy przyjaciołom. Zawsze proponuje spotkania w aucie lub mieszkaniu bardzo często późnym wieczorem. W miejscach publicznych nigdy nie trzymał cię za rękę ani nie dał ci buziaka. Nie ma on również zamiaru zmieniać charakteru waszych spotkań.

3. Nie jesteś jego priorytetem

Jesteś dla niego jedną z wielu opcji, nie liczy się z tobą ani z twoim czasem. Proponuje spotkania zawsze w ostatniej chwili oraz odwołuje je również w ostatniej chwili. Spotkania z kolegami albo impreza w klubie zawsze będzie w jego rankingu priorytetów wyżej niż ty.

4. Zawsze znajdziesz dla niego czas

Niestety, ale ty w porównaniu do niego zawsze znajdziesz dla niego czas. Nie raz nie dwa odmówiłaś wina z przyjaciółką, bo on wtedy łaskawie znalazł dla ciebie czas. Potrafisz przesunąć swoje wszystkie plany, aby tylko się z nim zobaczyć. Za każdym razem masz nadzieje, że może tym razem zobaczy w tobie partnerkę, a nie tylko kochankę, lecz niestety jest to tylko pusta nadzieja.

5. Nie możesz na nim polegać

Potrzebujesz jego wsparcia albo przytulenia? Czujesz, że musisz się komuś wygadać? On będzie ostatnią osobą, która znajdzie czas, aby być przy tobie, gdy go potrzebujesz. Nie masz w nim żadnego oparcia, przez co twoje poczucie bezpieczeństwa przy nim jest zaburzone.

6. Nie wiesz o nim podstawowych rzeczy

Nic ci nie mówi i niechętnie odpowiada na twoje pytania. Zazwyczaj odpowiada krótko i nie do końca odpowie w pełni na pytanie. Nie masz pojęcia, co lubi jeść, jakie ma najlepsze wspomnienie z dzieciństwa czy jaką porę roku lubi najbardziej. Na waszych spotkaniach nie ma czasu na rozmowę i mentalne poznanie siebie nawzajem.

7. Nie interesujesz go

Gdy się spotykacie nie pyta jak ci minął dzień albo jak się czujesz. Nie interesuje go, co masz do powiedzenia na różne tematy. Czujesz, że on nie chce uczestniczyć w twoim prywatnym życiu.

Jeżeli czujesz, że on nie chce ciebie, lecz tylko twojego ciała, a ty byś chciała stworzyć z nim związek to zastanów się czy warto. Czy warto jest chcieć związać się z osobą, która nie szanuje ciebie ani twojego czasu? Zastanów się czy chciałbyś, aby partner twojej córki traktował ją tak jak on traktuje Ciebie. On wcale nie jest tak wspaniały jak ci się wydaje. Idealne jest tylko wyobrażenie jego w twojej głowie.