Poznaj najbardziej wartościowe cechy osoby, z którą warto wejść w związek. Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem.

1. Wzbudza pozytywne nastawienie w związku

Stabilny związek zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Zamiast budować ufortyfikowaną fortecę z poduszek, koców i stołów, silna więź buduje zaufanie, spokój i zrozumienie. Ponieważ nie musisz tłumić problemów w intymnych relacjach, możesz osiągnąć dominację nad światem. Poza tym wiesz, że gdy ci się nie uda, zawsze możesz wrócić do ukochanej osoby po wsparcie.

Aby utrzymać zdrowy związek, wystarczy tworzyć relację z kimś, kto naprawdę się o ciebie troszczy. Ktoś, kto twierdzi, że cię kocha i mówi, że mu zależy, musi być połączony z kimś, kto podkreśla twoje pozytywne cechy zamiast twoich wad. Dodatkowo powinni okazywać zainteresowanie Tobą, pozytywnie porównywać Cię z innymi ludźmi i uznawać Twoje znaczenie.

Co najważniejsze, powinni szanować i szanować cię jako jednostkę. Choć wydaje się oczywiste, to stwierdzenie nie jest trafne. Wiele osób martwi się byciem w związku z jedną nogą, ponieważ ciągle obawiają się, że ich partner jest lepszy od nich. Publicznie wyśmiewają cię i umniejszają. Odrzucają twoje zdolności i odmawiają zaakceptowania twoich planów. Kiedy jesteś z nimi, oddalają cię od bliskości, którą się z nimi dzielisz. Ponieważ nie chcesz być lekceważony, ignorowany i nielubiany, zaczynasz związek z myślą, że ktoś cię podziwia, szanuje i troszczy się o ciebie. Dzieje się tak, aby osoba cię zaakceptowała i traktowała jednakowo.

2. Przyznaje się do siebie

Kiedy zaczynasz się z kimś spotykać, ich biznes nie zastępuje twoich własnych planów i aspiracji. Co więcej, nie powinieneś patrzeć komuś w oczy jako część związku. Nie jest to łatwe do zdefiniowania, ponieważ każdy romantyczny związek wiąże się z myślą o wspólnym celu. Ludzie nieustannie wznoszą mury obronne, używając słowa „ja” i „moje”. W związku z tym wolą żyć samodzielnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robi znajomy, musisz słuchać rozmów, jakie prowadzi ze sobą wielu ich znajomych. Nie dzielą się doświadczeniami, takimi jak praca czy bieżące wydarzenia. Zamiast tego dzielą łóżko i część posiłku. To pokazuje, że nie chcą być z tobą kojarzeni. Są ludzie, którzy mają osobiste obawy i obawy, którymi należy się zająć.

Nie wahają się zwierzyć i zaangażować cię w swoje życie. Od razu angażujesz się w każdy sukces i porażkę, od dobrego do złego. Skup swoją uwagę tylko na ludziach, których uważasz za wyjątkowych, ponieważ rozumieją oni koncepcję, której większość ludzi nie rozumie: że zdobywanie goli nie ma znaczenia – w końcu liczy się zwycięstwo zespołu. Na przykład ty.

3. Ceni bliskość

Niektórzy ludzie dostają wysypki lub innej niepożądanej reakcji, gdy zbliżają się do kogoś innego. Naprawdę lubią dzień, który z tobą spędzają i mówią, że to był wyjątkowy moment w ich życiu. Pragną przenieść się do odległej himalajskiej wioski, aby móc być z dala od ludzi. Gdy to nastąpi, tracą zainteresowanie dalszą komunikacją. Często wierzymy, że każdy może osiągnąć intymność z odpowiednią osobą. Wierzymy w to, ponieważ zakładamy, że to nasza wina, jeśli nasze próby intymności zawiodą.

W rezultacie uważamy, że naszym obowiązkiem jest dokonywanie zmian w naszym zachowaniu. Mamy również nadzieję, że nasz partner usunie pancerz ochronny, gdy będziemy mogli go zobaczyć. To nieprawda, że ludzie z tą cechą osobowości zawsze trzymają ludzi na dystans. Nawet najseksowniejsi ludzie na świecie nie mogą być szczęśliwi w towarzystwie tych, którzy posiadają tę cechę osobowości, ponieważ zawsze są sami. Tylko ci, którzy reagują na bliskość, zbliżając się zamiast uciekać, wchodzą w bliskie relacje.

4. Rozwiązuje problemy i dostarcza potrzebne zasoby

On nie jest szalony. Nie milczy. Nie ogłasza zamiaru rezygnacji. W związku z tym nie oczekuj, że ujawni swoje intencje. Jego technika konwersacyjna jest niezwykle skuteczna w przeciwdziałaniu wszystkim, co mu nie odpowiada. Ludzie mogą stać się niezwykle opiekuńczymi swoim związkiem. Uważają swoją więź za tak delikatną, że każda dostrzeżona obraza może spowodować rozłam w ich miłości. Mogą mówić takie rzeczy, jak: „Potrzebuję więcej uwagi i nie czuję, że mnie to obchodzi” lub „Chcę dłuższej gry wstępnej”. Robią to, aby uniknąć konfliktu i zamiast tego tworzyć wymówki.

Właściwi ludzie rozumieją, że ich zadaniem jest omawianie rzeczy, dopóki nie zrozumieją problemu. Zamiast czekać, aż problem sam się rozwiąże, natychmiast szukają rozwiązania. Każdy problem w związku jest jak drzazga w palcu. Nie wymaga żadnego leczenia i zrani cię tylko, jeśli pozwolisz mu się zaognić.